• Çalışma Saatleri: Pzrt - Cumartesi : 9.00 - 18.00
Güvensav Metal Kaplama
Güvensav Metal Kaplama

Hakkımızda

Ankara Ostimde, Savunma, Makine, Otomotiv, Medikal vb. Metal Kaplama Sektöründe uzman ve deneyimli kadrosuyla faaliyet gösteren firmamızın üretim tesislerinde Eloksal Kaplama, Alodin Kaplama, Fosfat Kaplama, Posivasyon, Elektropolisaj kaplama uygulamaları yapmaktadır.

Yapılan tüm proses ve prosedürler, kalite kontrol laboratuvarında hassas ve titizlikle yapılacak müşterilerimize en uygun en ekonomik en kaliteli ve en kısa süre de teslim edilmektedir.

Kalite Politikamız

Firmamız kaliteli üretim ve hizmet politikasını kendisine prensip edinmiştir. Kaliteli ve uzun ömürlü mal ve hizmet üretmek, siz kullanıcılara ulaştırmak ilkemizdir. Şirketimiz uzman ve deneyimli personeli, siz müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için çalışmalarını sürdürebilmektedir. Her zaman önerilerinize açık olduğumuzu bildirir saygılar sunarız.

Vizyon

Hizmet ürün kalitesiyle tüketicinin tercih ettiği bir firma olarak sürekliliği sağlamak

Misyon

Bireye ve topluma saygılı hukuka ekonomik ve ahlaklı ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak GÜVENSAV müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak